Maandag 26 mei stapt Afvalzorg over op een nieuw softwarepakket voor het registreren van wegingen. Rijden uw chauffeurs digitaal naar één van onze locaties? Dan dient u rekening te houden met onderstaand. Er kunnen gevolgen zijn voor de digitale begeleidingsbrieven (EBA).

Digitaal rijden met een eigen (transport) systeem

Rijdt u digitaal met een eigen (transport) systeem? Dan is een eenmalige aanpassing van het systeem nodig voor alle transporten vanaf 26 mei.

De onderstaande URL’s moeten doorgegeven worden aan de beheerder van de applicatie die gebruikt wordt voor het versturen van de vooraanmeldingen van digitaal rijden naar één van onze locaties. Dit is bij een eigen (transport) systeem uw eigen IT afdeling. Maakt u gebruik van een externe partij/softwarepakket zoals Scoretrace, Thunderbuild of een ander pakket? Dan moet u de onderstaande gegevens aan deze partij doorgeven.

URL’S Afvalzorg locaties

De volgende URL’s moeten ingevoerd worden voor onze locaties in uw softwarepakket:

De aanpassingen moeten gemaakt worden, na aanlevering van de laatste vrachten en voordat uw chauffeurs maandagochtend weer naar één van onze locaties rijden.

Digitaal rijden met de Afvalzorg/LZP app

Wanneer u gebruikmaakt van de Afvalzorg/LZP app, worden de wijzigingen automatisch doorgevoerd en hoeft u niets te doen.

Heeft u nog vragen?

Dan kunt u altijd contact opnemen met één van onze medewerkers. Wij zijn bereikbaar via 088 – 801 08 01.

We gebruiken cookies. Dit doen we om onze site persoonlijker en gebruiksvriendelijker te maken, onder andere door analyse van je bezoekersgedrag.

Sorry

De versie van de browser die je gebruikt is verouderd en wordt niet ondersteund.
Upgrade je browser om de website optimaal te gebruiken.